Obuolių spurgos su riešutų kremu ir pagardais

OBUOLIŲ SPURGOS

Su riešutų kremu ir pagardais

Sveika ir skani alternatyva spurgoms – obuolių skiltelės su jūsų mėgstamu riešutų kremu ir įvairiais pagardais! Lengvai ir greitai pagaminamas mažai angliavandenių turintis užkandis. Pritaikomas įvairiems skoniams ir poreikiams. Ingredientus galite rinktis, kokius tik mėgstate ar tuo metu turite, ir taip “iškepti” įvairiausių skonių obuolių spurgytes. Spauskite ir sužinokite, kaip “išsikepti” obuolių spurgytes.

Skaityti toliau Obuolių spurgos su riešutų kremu ir pagardais

Mažiau pridėtinio cukraus. Misija įmanoma?

MAŽIAU PRIDĖTINIO CUKRAUS

Misija įmanoma?

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti gana sudėtinga užduotis, nes daugumoje maisto produktų ir gėrimų “slepiasi” pridėtinis cukrus ir, atrodo, jo niekaip nepavyks išvengti. Tačiau sumažinti pridėtinio cukraus vartojimą įmanoma, ir mes pasidalinsime keletu paprastų būdų, kaip tai padaryti.

Skaityti toliau Mažiau pridėtinio cukraus. Misija įmanoma?

Saldikliai. Ką vertėtų žinoti apie šią cukraus alternatyvą?

SALDIKLIAI

Ką vertėtų žinoti apie šią cukraus alternatyvą?

Pasaulio sveikatos organizacija perspėja cukrų vartoti itin saikingai. Per dieną suaugęs žmogus pridėtinio cukraus turėtų suvartoti iki 30 gramų, kas yra apie 6 arbatinius šaukštelius, o vaikai dar mažiau – tik iki 20-25 gramų. Todėl pastaraisiais metais intensyviai ieškoma pridėtinio cukraus alternatyvų.

Skaityti toliau Saldikliai. Ką vertėtų žinoti apie šią cukraus alternatyvą?

Shirataki makaronai su žemės riešutų kremo padažu

SHIRATAKI MAKARONAI

Su žemės riešutų kremo padažu

Shirataki arba japoniški makaronai – ploni, permatomi, želatininiai makaronai, pagaminti iš augalo Konyak šaknies. Mūsų kasdienėje mityboje šie makaronai dar mažai pažįstami, bet tikrai verti dėmesio! Shirataki makaronai neturi jokio skonio ir sugeria tų maisto produktų, kurie dedami į patiekalą, skonį ir kvapą. Kiekvieną kartą nustebsite, kiek įvairių skanių patiekalų galite paruošti su šiais makaronais! Spauskite toliau ir pamatysite lengvai paruošiamo patiekalo – Shirataki makaronų su žemės riešutų kremo padažu, receptą.

Skaityti toliau Shirataki makaronai su žemės riešutų kremo padažu

Glikeminis indeksas. Kodėl svarbu apie tai žinoti?

GLIKEMINIS INDEKSAS

Kodėl svarbu apie tai žinoti?

Visi maisto produktai vienaip ar kitaip daro įtaką cukraus kiekiui kraujyje. Vieni produktai veikia mažiau arba visai neveikia cukraus lygio kraujyje. Tuo tarpu, kiti produktai tiesiog “šokdina cukrų kraujyje”, o tai kelia riziką atsirasti sveikatos problemoms. Todėl svarbu žinoti maisto produktų ir gėrimų glikeminį indeksą bei suprasti, kokią įtaką kiekvienas jų daro organizmui.

Skaityti toliau Glikeminis indeksas. Kodėl svarbu apie tai žinoti?