Naminiai ledai su braškėmis ir migdolais

NAMINIAI LEDAI

Su braškėmis ir migdolais

Ledai vasarą – visada gera idėja! O jei tai dar ir naminiai ledai, pagardinti uogomis iš sodo ar miško – tuomet, iš vis pasaka!

Šįkart dalinamės mūsų vienų mėgstamiausių naminių maskarponės ledų su braškėmis ir migdolais receptu. Skanūs ir sveiki, lengvai ir greitai pagaminami ledai. Jokio pridėtinio cukraus ir kitų nereikalingų priedų, tik natūralūs ingredientai. Skaitykite toliau ir pamatysite mūsų naminių ledų receptą.

Skaityti toliau Naminiai ledai su braškėmis ir migdolais

Omleto keksiukai

OMLETO KEKSIUKAI

Skaniai ir lengvai

Omleto keksiukai – skanus ir sotus patiekalas pusryčiams ar vakarienei, kurį pasigaminsite lengvai ir greitai. Tiks ir užkandžiams, nes atvėsę keksiukai taip pat labai skanūs. Mūsų keksiukai – su šonine ir brokoliais, bet galite dėti kokius tik norite priedus ir taip pasigaminti įvairiausių skonių keksiukų. Skaitykite toliau ir pamatysite omleto keksiukų receptą.

Skaityti toliau Omleto keksiukai

Keto blynai su maskarponės sūriu

KETO BLYNAI

Su maskarponės sūriu

Turbūt nerasime tokių, kurie nemėgtų blynų! Vieniems blynai skaniausi iš miltų, kitiems – iš daržovių. Vieni blynus gardina uogomis, sirupu ar uogiene, kiti – sūriu, varške ar mėsyte. Blynai – nuostabus patiekalas, džiuginantis skonių ir pasirinkimų įvairove.

Taigi… Blynų mėgėjai, dėmesio! Keto blynų receptas jums. Greitai ir lengvai paruošiamų. Vos iš kelių ingredientų, kurių dažniausiai visada turite savo namuose. Šie blynai – iš migdolų miltų ir maskarponės sūrio, todėl ilgam suteiks sotumo jausmą. Be to, juose mažai angliavandenių, nėra pridėtinio cukraus ir glitimo. Skaitykite toliau ir pamatysite Keto blynų receptą.

Skaityti toliau Keto blynai su maskarponės sūriu

Obuolių spurgos su riešutų kremu ir pagardais

OBUOLIŲ SPURGOS

Su riešutų kremu ir pagardais

Sveika ir skani alternatyva spurgoms – obuolių skiltelės su jūsų mėgstamu riešutų kremu ir įvairiais pagardais! Lengvai ir greitai pagaminamas mažai angliavandenių turintis užkandis. Pritaikomas įvairiems skoniams ir poreikiams. Ingredientus galite rinktis, kokius tik mėgstate ar tuo metu turite, ir taip “iškepti” įvairiausių skonių obuolių spurgytes. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip “išsikepti” obuolių spurgytes.

Skaityti toliau Obuolių spurgos su riešutų kremu ir pagardais

Mažiau pridėtinio cukraus. Misija įmanoma?

MAŽIAU PRIDĖTINIO CUKRAUS

Misija įmanoma?

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti gana sudėtinga užduotis, nes daugumoje maisto produktų ir gėrimų “slepiasi” pridėtinis cukrus ir, atrodo, jo niekaip nepavyks išvengti. Tačiau sumažinti pridėtinio cukraus vartojimą įmanoma, ir mes pasidalinsime keletu paprastų būdų, kaip tai padaryti.

Skaityti toliau Mažiau pridėtinio cukraus. Misija įmanoma?