Kūčiukai iš migdolų miltų | Receptas

KŪČIUKAI

Iš migdolų miltų

Kūčiukai – iš migdolų miltų! Naujiems skonių atradimams! Viduje minkštučiai, o iš išorės švelniai traškūs. Be glitimo, be pridėtinio cukraus. Super lengvai pagaminami iš ingredientų, kurių dažniausiai visada turime namie.

Spustelkite skaityti toliau ir pamatysite mūsų ypatingųjų kūčiukų receptą.

Skaityti toliau Kūčiukai iš migdolų miltų | Receptas

Kalėdiniai sausainiai | Receptas

KALĖDINIAI SAUSAINIAI

Be pridėtinio cukraus

Kalėdiniai sausainiai – turbūt be šio skanumyno neįsivaizduojame nė vieno šventinio laikotarpio. Su puodeliu karšto šokolado, kakavos ar arbatos, šie sausainiai užkariauja mūsų širdis ir nepaleidžia iki švenčių pabaigos. O jei juos sudėsite į stiklainį ir padekoruosite kaspinėliu, sausainiai gali tapti ir nuostabia kalėdine dovana!

Spustelkite skaityti toliau ir pamatysite mūsų skaniųjų kalėdinių sausainių be pridėtinio cukraus receptą.

Skaityti toliau Kalėdiniai sausainiai | Receptas

Naminiai ledai su braškėmis ir migdolais | Receptas

NAMINIAI LEDAI

Su braškėmis ir migdolais

Ledai vasarą – visada gera idėja! O jei tai dar ir naminiai ledai, pagardinti uogomis iš sodo ar miško – tuomet, iš vis pasaka!

Šįkart dalinamės mūsų vienų mėgstamiausių naminių maskarponės ledų su braškėmis ir migdolais receptu. Skanūs ir sveiki, lengvai ir greitai pagaminami ledai. Jokio pridėtinio cukraus ir kitų nereikalingų priedų, tik natūralūs ingredientai. Skaitykite toliau ir pamatysite mūsų naminių ledų receptą.

Skaityti toliau Naminiai ledai su braškėmis ir migdolais | Receptas

Tortilijos suktinukai su vištiena | Receptas

TORTILIJOS SUKTINUKAI

Su vištiena

Vos keli ingredientai, pusvalandukas gaminimo ir jau mėgaujamės vasariškais pietumis ar vakariene. Tortilijos suktinukus su vištiena gaminome su mažai angliavandenių turinčiomis tortilijomis „Low carb“. Skaitykite toliau ir pamatysite tortilijos suktinukų su vištiena receptą.

Skaityti toliau Tortilijos suktinukai su vištiena | Receptas

Omleto keksiukai | Receptas

OMLETO KEKSIUKAI

Skaniai ir lengvai

Omleto keksiukai – skanus ir sotus patiekalas pusryčiams ar vakarienei, kurį pasigaminsite lengvai ir greitai. Tiks ir užkandžiams, nes atvėsę keksiukai taip pat labai skanūs. Mūsų keksiukai – su šonine ir brokoliais, bet galite dėti kokius tik norite priedus ir taip pasigaminti įvairiausių skonių keksiukų. Skaitykite toliau ir pamatysite omleto keksiukų receptą.

Skaityti toliau Omleto keksiukai | Receptas

Keto blynai su maskarponės sūriu | Receptas

KETO BLYNAI

Su maskarponės sūriu

Turbūt nerasime tokių, kurie nemėgtų blynų! Vieniems blynai skaniausi iš miltų, kitiems – iš daržovių. Vieni blynus gardina uogomis, sirupu ar uogiene, kiti – sūriu, varške ar mėsyte. Blynai – nuostabus patiekalas, džiuginantis skonių ir pasirinkimų įvairove.

Taigi… Blynų mėgėjai, dėmesio! Keto blynų receptas jums. Greitai ir lengvai paruošiamų. Vos iš kelių ingredientų, kurių dažniausiai visada turite savo namuose. Šie blynai – iš migdolų miltų ir maskarponės sūrio, todėl ilgam suteiks sotumo jausmą. Be to, juose mažai angliavandenių, nėra pridėtinio cukraus ir glitimo. Skaitykite toliau ir pamatysite Keto blynų receptą.

Skaityti toliau Keto blynai su maskarponės sūriu | Receptas