Prekių keitimas ir grąžinimas

Mes tikimės, kad visos mūsų prekės atitinka jūsų lūkesčius. Tačiau jei jau taip atsitiko, kad norėtumėte pakeisti ar grąžinti prekę, tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos.


Atvejai, kai prekės negali būti keičiamos ar grąžinamos:

    • Jei kokybiška prekė yra Jūsų pačių praplėšta/pradaryta;
    • Nepatikus skoniui, tekstūrai ir pan.;
    • Jei prekė yra kokybiška ir tinkamo galiojimo;
    • Ir kitais LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Norėdami pakeisti arba grąžinti prekę, informuokite mus apie tai el. paštu info@ifood.lt, laiško “Subject” eilutėje nurodydami užsakymo numerį ir prierašą „KEITIMAS / GRĄŽINIMAS”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite, dėl kokių priežasčių norite pakeisti arba grąžinti prekę, bei pridėkite prekės nuotrauką, jei norite pakeisti ar grąžinti nekokybišką prekę.


Keičiama arba grąžinama kokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė ir pan.), tos pačios komplektacijos, kokią gavote. Supakuokite prekę saugiai (tam galite panaudoti ir mūsų voką ar dėžutę, kurioje gavote prekę). Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį. Pridėkite su prekėmis gautą sąskaitą ir išsiųskite registruotu paštu arba per kurjerį šiuo adresu:


GRĄŽINIMAS IFOOD.LT
MB „Gaumedus“
Šilutės pl. 2-516, Klaipėda, LT-91111

 

Keičiamas arba grąžinamas prekes taip pat galite pristatyti ir patys į mūsų sandėlį, adresu: Šilutės pl. 2 – 516, Klaipėda, LT-91111.


Kokybiškos prekės keitimo arba grąžinimo siuntimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.


Jei norite grąžinti gautą ne tą prekę arba nekokybišką prekę, tokią prekę pakeisime analogiška tinkama preke ir kompensuosime siuntimo išlaidas. Jei neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, grąžinsime už prekę sumokėtą sumą. Pinigai už nekokybiškas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo jūsų el. laiško pateikimo.