Mažai angliavandenių turintys maisto produktai ir gėrimai | ifood.lt

Kodėl IFOOD.LT?

» Domitės subalansuota mityba ir sąmoningai renkatės mažinti suvartojamų angliavandenių ir cukraus kiekį?


» Sekate arba jums artimi Low Carb, Keto ar kitos mažai angliavandenių turinčios mitybos principai?


» Netoleruojate ar esate alergiški glitimui, laktozei ar kiaušiniams?


» Sergate cukriniu diabetu ar sužinojote, kad jums padidėjęs jautrumas angliavandeniams?


» Propaguojate vegetarišką ar veganišką mitybą?


» Sportuojate ar užsiimate aktyviomis veiklomis?


» Ar tiesiog norite daugiau įvairovės savo mitybos racione ir ieškote alternatyvų įprastiems maisto produktams?


E-parduotuvę IFOOD.LT įkūrėme galvodami apie jus, kad galėtumėte lengvai ir patogiai vienoje vietoje rasti įvairių maisto produktų be menkaverčių angliavandenių ir pridėtinio cukraus, bet skoniu nenusileidžiančių įprastiems. 

Kas mes esame?

IFOOD.LT įkūrėjai – šeima, kuri prieš keletą metų sužinojo, kad vienas iš mūsų vaikų serga 1 tipo cukriniu diabetu. Subalansuota mityba mums buvo artima ir iki šios žinios, bet cukrinis diabetas aiškiai parodė, kad be vaistų, skirtų kontroliuoti cukraus lygį kraujyje, ypatingai daug dėmesio reikia skirti ir pačiam maistui, jo kilmei ir sudėtinėms dalims.


Todėl aktyviai įsitraukėme į paieškas produktų, kurių sudėtyje būtų kuo mažiau ‘tuščių’ angliavandenių, pridėtinio cukraus, būtų daugiau skaidulų, baltymų, sveikųjų riebalų bei dominuotų kokybiški ingredientai. O mūsų reikalavimus atitikusius ir lūkesčius pateisinusius produktus sudėjome į IFOOD.LT lentynas.


Bet tai ne viskas, ką atradome! Mes nuolat ieškome, kokiais produktais galėtume papildyti IFOOD.LT asortimentą, kad pas jus atkeliautų jūsų skonį ir mitybos poreikius labiausiai atitinkantys produktai.

IFOOD.LT įkūrėme galvodami apie jus, kad galėtumėte vienoje vietoje rasti produktų be menkaverčių angliavandenių ir pridėtinio cukraus, skoniu nenusileidžiančių įprastiems.
Aušra
IFOOD.LT įkūrėja