Mažai angliavandenių turintys maisto produktai ir gėrimai | ifood.lt

Kodėl IFOOD.LT?

» Domitės sveika, subalansuota mityba ir sąmoningai renkatės mažinti suvartojamų angliavandenių ir cukraus kiekį?

 

» Sekate Low Carb, Keto ar kitos mažai angliavandenių turinčios mitybos principais?

 

» Sergate cukriniu diabetu ar sužinojote, kad jums padidėjęs jautrumas angliavandeniams?

 

» Netoleruojate ar esate alergiški glitimui, laktozei ar kiaušiniams?

 

» Propaguojate vegetarišką ar veganišką mitybą?

 

» Ar tiesiog norite daugiau įvairovės savo mitybos racione ir ieškote sveikesnių alternatyvų įprastiems maisto produktams?

 

E-parduotuvę IFOOD.LT įkūrėme galvodami apie jus, kad galėtumėte lengvai ir patogiai vienoje vietoje rasti kokybiškų mažai angliavandenių (Low Carb) ir žemą glikeminį indeksą (Low GI) turinčių maisto produktų ir gėrimų, bei sužinotumėte naudingų dalykų apie subalansuotą mitybą, kurie jums padėtų maitintis sveikiau ir jaustis geriau.

Kas mes esame?

IFOOD.LT įkūrėjai – šeima, kuri prieš keletą metų sužinojo, kad vienas iš mūsų vaikų serga 1 tipo cukriniu diabetu. Subalansuotos mitybos principais sekėme ir iki šios žinios, bet cukrinis diabetas aiškiai parodė, kad be vaistų, skirtų gerai cukraus lygio kraujyje kontrolei, ypatingai daug dėmesio reikia skirti ir mitybai.

 

Ėmėme dar labiau domėtis maisto produktų ir jų sudėtinių dalių kilme. Pradėjome ieškoti ir bandyti maisto produktus, kurių sudėtyje būtų mažiau angliavandenių ir pridėtinio cukraus, daugiau baltymų ir riebalų, dominuotų kokybiški ir natūralūs ingredientai.

 

Mūsų reikalavimus atitikusius ir lūkesčius pateisinusius produktus sudėjome į IFOOD.LT lentynas. Bet tai ne viskas, ką atradome! Mes nuolat ieškome, kokiais produktais galėtume papildyti IFOOD.LT asortimentą, kad jus pasiektų skanus, sveikas ir jums tinkantis maistas.

IFOOD.LT įkūrėme galvodami apie jus, kad galėtumėte lengvai vienoje vietoje rasti kokybiškų, skanių ir sveikesnių mažai angliavandenių bei žemą glikeminį indeksą turinčių produktų.
Aušra
IFOOD.LT įkūrėja